Latvian rusu

Kvalitātes garantija, garantijas apkalpošana

Ja vēlaties iesniegt produktu garantijas remontam, jums ir nepieciešams:

 1. Aizpildīt garantijas apkalpošanas veidlapu: DOC. PDF. (izvēlieties vēlamo formātu)
  PIEZĪME: Atgriešanas forma ir jāaizpilda un faktiski jāparaksta, veidlapā jābūt patiesiem un derīgiem datiem. Nenorādot šādu informāciju, neaizpildot vai neparakstot veidlapu, atcelšana netiks veikta.
 2. Nosūtiet aizpildīto pasūtījuma anulēšanas veidlapu uz klientu apkalpošanas uz e-pastu info@abcrotallietas.lv. E-pasta tēmā jāietver "Garantijas Apkalpošana" un Jūsu piecciparu pasūtījuma numurs, piemēram: "Garantijas Apkalpošana 12345". Pasūtījuma numuru varat atrast rēķinā un ar pasūtījumu saistītajos e-pastos, īsziņās.
 3. Gaidīt, līdz servisa speciālisti ar Jums sazināsies (līdz 2 d.d.).
 4. Pēc sazināšanās ar klientu apkalpošanas speciālistiem un sīkākas informācijas saņemšanas atpakaļ nosūtītā prece jāiesaiņo un jānodod kurjeram saskaņā ar šādu preču atgriešanas procedūru:
 • Precei jābūt oriģinālā un kārtīgā iepakojumā;
 • Produktam jābūt iesaiņotam (nedrīkst nosūtīt maisiņā, citā nestabilā un neoriģinālā iepakojumā vai neiepakotu);
 • Precei jābūt Pircēja nesabojātai;
 • Atgrieztajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā Pircējs to saņēma;

PIEZĪME: kurjers (izsauc "ABC rotaļlietas" un arī aizpilda visus nepieciešamos dokumentus, kas saistīti ar preču pārvadāšanu) tiek izsaukts nākamajā darba dienā pēc veidlapas saņemšanas.

 1. Pēc atgrieztās preces nodošanas kurjeram nav nepieciešams neko aizpildīt un izdrukāt, uzlīmēt uzlīmes uz iesaiņojumiem, izsekot sūtījumam.
 2. Pēc garantijas pārbaudes (ilgst 5 dienas pēc garantijas preču saņemšanas) un garantijas remonta (ilgst līdz divām nedēļām (10 d.d.), bet neparedzētu apstākļu gadījumā, importējot nepieciešamās detaļas no ražotāja, garantijas remonts var aizņemt ilgāku laiku, informējot klientu) prece tiek atgriezta Pircējam ar kurjeru.

 

Citi garantijas apkalpošanas un kvalitātes nodrošināšanas noteikumi

7.1.Katras "ABC rotaļlietas" interneta veikalā pardodamās preces dati kopīgi norādāmi pie katras preces esošajā aprakstā. Uz elektroniskām precēm attiecas Eiropas Savienības standarta 24 mēnešu termiņš garantija.
7.2. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikalā esošo preču krāsa, forma vai citi parametri var neatbilst faktiskajam preču lielumam, formai un krāsai Pircēja izmantotā monitora vai telefona ekrāna īpašību dēļ.
7.3.Pārdevējs uz noteiktu laiku nodrošina kvalitātes garantiju noteikta veida precēm, kuru īpašais termiņš un citi nosacījumi ir norādīti šādu preču aprakstos.
7.4.Ja pārdevējs nesniedz kvalitātes garantiju noteiktiem preču veidiem, garantija ir spēkā attiecīgajos tiesību aktos.
7.5.ES mēroga Direktīva 1999/44 / EK paredz vismaz 24 mēnešus garantijas laiku. Atsevišķos gadījumos ražotājs var noteikt īsāku vai garāku laika posmu. Šajā gadījumā tiek piemērots ražotāja garantijas laiks.
7.6. Preču piegāde garantijas apkalpošanai tiek veikta uz pircēja rēķina. Preces tiek piegādātas garantijas apkalpošanai ar kurjeru, kuru pieteicis "ABC rotaļlietas" . Pēc garantijas apkalpošanas tiek izsniegts rēķins par piegādi un piegādi, bez kura salaboto preci pircējam neatgriezīs.
7.6.1.Pēc garantijas servisa pasūtīšanas "ABC rotaļlietas" aizpilda visus nepieciešamos dokumentus, kas saistīti ar preču pārvadāšanu. Klientam nekas nav jāaizpilda un papildus jādrukā, jāpielīmē iepakojumi, jāseko līdzi.
7.6.2. Pircējs apņemas pareizi un droši iesaiņot pārvadājamās preces. "ABC rotaļlietas" neuzņemas atbildību par bojājumiem, kas radušies nepareizi iesaiņotu preču pārvadāšanas laikā, kas tiek atdotas garantijas apkalpošanai.
7.7.Garantijas apkalpošanu veic autorizēts "ABC rotaļlietas" servisa centrs, garantijas pārbaude tiek veikta 5 darba dienu laikā pēc garantijas preču saņemšanas remontam.
7.8.Garantijas remonts tiek veikts līdz divām nedēļām (desmit darba dienām), bet neparedzētu apstākļu gadījumā, importējot nepieciešamās detaļas no ražotāja, garantijas remonts var aizņemt ilgāku laiku, informējot klientu.
7.8.Ražotāja garantija neattiecas uz dabiski nodilušām detaļām.
7.9. Ja tiek konstatēts, ka precei ir neatbilstība saskaņā ar garantiju, bet gan patērētāja vainas dēļ un / vai nepareizas izmantošanas dēļ defekta novēršanai, nepieciešamā informācija defekta novēršanai.

7.10. Ja tiek konstatēts, ka izstrādājums ir nopietni bojāts, nepilnīgs ražotāja vainas, ražotāja defekta vai jebkādas citas kvalitātes neatbilstības dēļ, kuru dēļ nepieciešams garantijas serviss, produkts nekavējoties tiek aizstāts, neatkarīgi no tā, cik ilgi produkts ir izmantots.
7.11. Klientam vienmēr ir tiesības sazināties ar "ABC rotaļlietas", un mēs centīsimies sniegt tūlītēju palīdzību vai nepieciešamo informāciju par produkta remontu. Sazinoties, lūdzu, norādiet pasūtījuma numuru, pirkuma datumu, pircēja vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu.
7.12. Ja izstrādājums ir sliktas kvalitātes, Jūs varat to atgriezt vai apmainīt 14 kalendāro dienu laikā pēc produkta saņemšanas saskaņā ar šo noteikumu 8.nodaļu: https://www.abcrotallietas.lv/precu-un-naudas-atgriesana-353291104.

Rakstiet
Zvaniet