POP IT antistresa rotaļlieta "Krāsaina sirds"
Latvian rusu
  • POP IT antistresa rotaļlieta "Krāsaina sirds"
Akcija - 30%
Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā

Preces kods: ABC-0031

Pieejamais daudzums: Noliktavā

Precei ir akcija, un jūs ietaupāt - €1.09

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā
€2.54 €3.63

POP IT antistresa rotaļlieta - palīdz savaldīt stresu, piemērota bērniem ar autismu un visām vecuma grupām. Kas ir POP IT? Viena no populārākajām silikona spēlēm, kas ir ne tikai jautra, bet arī ārkārtīgi noderīga rotaļlieta jums un jūsu bērnam. Antistresa rotaļlieta sastāv no mīkstiem burbuļiem, kas jāiespiež, kas rada lielu relaksāciju. Pēc visu burbuļu iespiešanas apgrieziet rotaļlietu otrādi un sāciet šo patīkamo darbību vēlreiz. Burbuļu iespiešana ir ārkārtīgi vienkāršs process, kas sniedz daudz pozitīvu emociju.
 

Antistresa - silikona burbuļu iespiešana samazina katru dienu piedzīvoto stresu, ļauj atpūsties un uzlabot garastāvokli.

Loģiskā spēle - daudzfunkcionāla rotaļlieta, kuru var izmantot ne tikai kā stresa mazinātāju, bet arī kā loģisku spēli. Spēles laikā, spēlētājiem mainoties, jāiespiež burbuļi vienā rindā pēc kārtas. Spēlētājs, kurš pēdējais iespiež burbuli, izkrīt no spēles.


Piemērots visām vecuma grupām - POP IT ir piemērots bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem. Šī rotaļlieta būs neaizstājams pavadonis cilvēkiem, kuri darbā un ikdienas dzīvē piedzīvo lielu stresu.

Viegli transportējams - sava izmēra dēļ POP IT ir ārkārtīgi viegli, tāpēc jūs varat to ņemt līdzi visur, kur vēlaties. Ar silikona burbuļu iespiešanu varēsiet nodarboties jebkur - ceļā uz darbu vai skolu, braucienā, autobusā utt.

Droša un izturīga - rotaļlieta ir izgatavota no silikona materiāla, kuru ir viegli mazgāt zem ūdens strūklām.


 

POP IT galvenās iezīmes:
- Daudzfunkcionāla rotaļlieta
- Mazina stresu
- Piemērots bērniem ar autismu
- Piemērots bērniem un pieaugušajiem
- Viegli transportējams
- Viegli mazgājams
- Drošs silikona materiāls

Izmēri - apmēram 15,2 x 13 x 1,5 cm

Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma

Pārsteidzu sievu ar šādu rotaļlietu. Braucot mājās mašīna vismaz nerunā par darbu un ta saistībām :)
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstiet
Zvaniet