POP IT antistresa rotaļlieta "Skaitļi"
Latvian rusu
  • POP IT antistresa rotaļlieta "Skaitļi"
Akcija - 19%
Piegādāsim 2-3 darba dienu laikā

Preces kods: ABC-0052

Pieejamais daudzums: Noliktavā

Precei ir akcija, un jūs ietaupāt - €3.00

Piegādāsim 2-3 darba dienu laikā
€12.49 €15.49

POP IT antistresa rotaļlieta - palīdz savaldīt stresu, piemērota bērniem ar autismu un visām vecuma grupām.

Kas ir POP IT? Viena no populārākajām silikona spēlēm, kas ir ne tikai jautra, bet arī ārkārtīgi noderīga rotaļlieta jums un jūsu bērnam. Antistresa rotaļlieta sastāv no mīkstiem burbuļiem, kas jāiespiež, kas rada lielu relaksāciju. Pēc visu burbuļu iespiešanas apgrieziet rotaļlietu otrādi un sāciet šo patīkamo darbību vēlreiz. Burbuļu iespiešana ir ārkārtīgi vienkāršs process, kas sniedz daudz pozitīvu emociju.

Antistresa - silikona burbuļu iespiešana samazina katru dienu piedzīvoto stresu, ļauj atpūsties un uzlabot garastāvokli.

Piemērots visām vecuma grupām - POP IT ir piemērots bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem. Šī rotaļlieta būs neaizstājams pavadonis cilvēkiem, kuri darbā un ikdienas dzīvē piedzīvo lielu stresu. Jaunais POP IT ne tikai atslābinās, bet arī iemācīs jūsu bērnam skaitīt.

Viegli transportējams - sava izmēra dēļ POP IT ir ārkārtīgi viegli, tāpēc jūs varat to ņemt līdzi visur, kur vēlaties. Ar silikona burbuļu iespiešanu varēsiet nodarboties jebkur - ceļā uz darbu vai skolu, braucienā, autobusā utt.

POP IT galvenās iezīmes:
- Daudzfunkcionāla rotaļlieta
- Mazina stresu
- Piemērots bērniem ar autismu
- Piemērots bērniem un pieaugušajiem
- Viegli transportējams
- Viegli mazgājams
- Drošs silikona materiāls

Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma.

Uzrakstīt atsauksmi
Rakstiet
Zvaniet