Latvian rusu

Apmaksas veidi

5.1."ABC rotaļlietas" interneta veikalā Pircējs var ieprikties 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, izņemot gadījumos, ja šis interneta veikals nav sasniedzams tehnisku iemeslu dēļ.
5.2.Līgums stājas spēkā ar brīdi, kad Pircējs noklikšķina uz pogas “Apstiprināt pasūtījumu”, un, saņemot pasūtījumu, Pārdevējs to apstiprina - nosūta apstiprinājuma vēstuli uz Pircēja norādīto e-pastu.
5.3.Produktu cenas "ABC rotaļlietas" interneta veikalā un pasūtījuma apkopojumā ir norādītas eiro, ieskaitot PVN.
5.4. Ja Pircēja pasūtījuma summa ir mazāks par €9.99, tiek piemērota papildus pasūtījuma administrēšanas maksa - €1.99.
5.5.Pircējs maksā par precēm vienā no šiem veidiem:
5.5.1.Apmaksa ar iepriekš sagatavotiem norādījumiem, bankas pārskaitījums caur drošu norēķinu sistēmu „PaySera“- izvēloties vienu no bankas logotipiem, kuru norādījāt maksājuma logā, jūs samaksāsiet, neievadot papildu datus. Izvēloties šādu saiti, klients tiek novirzīts uz izmantoto banku sistēmu, kur viņam atliek tikai pieteikties un apstiprināt samaksu par izvēlētajām precēm saskaņā ar pasūtījumā izveidoto galējo maksājuma summu. Pasūtījuma veidlapa tiek aizpildīta automātiski, un šādā gadījumā Pārdevējs tiek nekavējoties informēts par veiksmīgo samaksu neatkarīgi no izmantotās internetbankas sistēmas un/vai diennakts laika. Tādā veidā tiek paātrināts preču sagatavošanas, nosūtīšanas un saņemšanas process. Norēķinoties, izmantojot maksājumu sistēmu, tiek piemērota zemāka naudas pārskaitījuma maksa. Visi nosacījumi, privilēģijas un noteikumi, kurus piemēro starpnieks, attiecas uz klientu, kurš maksā šādā veidā.
5.5.2. Maksājums ar parastu bankas pārskaitījumu ir priekšapmaksa, kad Pircējs veic vietējā maksājuma rīkojumu tieši uz UAB "Evilsa" SwedBank bankas kontu. Sīkāka informācija par pasūtījumu tiek iesniegta pirms pasūtījuma apstiprināšanas, kā arī priekšapmaksas un PVN rēķinos. Klients, kurš neizmanto elektronisko banku, var izdrukāt rēķinu un veikt pārskaitījumu savā bankas filiālē. Pircējam maksājuma veidlapas sadaļā “Maksājuma mērķis” jānorāda pasūtījuma numurs, kas norādīts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Bankas komisijas par naudas pārskaitīšanu uz UAB "Evilsa", SwedBank kontu netiek iekļautas klienta rēķinā par precēm. Pārdevējs nav atbildīgs par šādu maksu piemērošanu un/vai apmēru. Pirms bankas pārskaitījuma veikšanas pārliecinieties, vai esat apstiprinājis pasūtījumu un saņēmis e-pastu, kas to apstiprina, pretējā gadījumā pasūtījums netiks reģistrēts sistēmā. Uzmanību! Maksājot šādā veidā naudas līdzekļu ieskaitīšana notiek tikai pēc Jūsu standarta internetbankas sniedzēja (Jūsu bankas) kārtības, bet pārskaitījumi ieskaitīti tika noteiktos intervālos, attiecīgajās dienās. Veicot norēķinus šādā veidā, klientam ir jāzina naudas pārskaitījuma ilgums un precizitāte saskaņā ar viņa izmantotās bankas noteikumiem, šajā gadījumā pārdevējs nav atbildīgs par līdzekļu ieskaitīšanu un pasūtījums tiek izpildīts tikai tad, kad naudas līdzekļi parādās UAB "Evilsa", SwedBank bankas kontā.
5.5.3. Apmaksa ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī - ja pircējs pasūtījuma laikā izvēlas preču piegādes pakalpojumu ar kurjeru, apmaksu var veikt arī piegādes brīdī. Šāds pakalpojums maksā papildus €1.99 un ir iekļauts klienta rēķinā.
5.6.Pircējs, izvēloties bankas pārskaitījuma pakalpojumus, apņemas nekavējoties samaksāt par precēm, jo tikai pēc maksājuma saņemšanas par precēm notiek pasūtījuma apstrāde un sākas preču nosūtīšanas process.
5.7.Pārdevējs pircējam izsniedz rēķina elektronisko versiju, priekšapmaksas rēķina variantu uz norādīto e-pastu, kas tiek saņemts uzreiz pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Galējais rēķins tiek izrakstīts pēc apmaksas, šāda rēķina papīra formātā tiek piegādāta kopā ar precēm, elektroniskā formātā tiek nosūtīta uz e-pastu.

Rakstiet
Zvaniet