Latvian rusu

Peldbaseinu piederumi

Peldbaseinu piederumi

BASEINU PIEDERUMI

Ja esat jau izvēlējušies baseinu savai privātai teritorijai, noteikti jau zināt kādus papildus piederumus gribētu.Tādi piederumi lai pavadītais laiks baseinā , būtu daudz patīkamāks. Internet veikala Abcrotaļlietas.lv ir daudz dažādu piederumu, ja gadījuma vēl nezināt. Papētiet šo kategoriju un noteikti izvelsieties papildus piederumus, kas jums noderēs!
Šeit atradīsiet tehniski izmantojamus piederumus, tādus kā - dažādi rokturi, tīkliņi vai elektriskie pumpi piepūšamiem baseiniem, baseina ķīmijas izdalītāji, baseina termometri, kāpnes vai caurumu remkomplekti.
Tā pat mūsu asortimenta ir preces, kas atvieglos Jūsu baseina kopšanu - roku kopšanas komplekti, baseina pārsegi, kas aizsargā no smalkiem netīrumiem kad neizmantojot baseinu, baseina signalizācijas, kas informē Jūs, ja baseinā kāds ir iekritis - bērns vai mājdzīvnieks. Signalizācija iedarbojās uzreiz kā tik ir kustība ūdenī.
Jūsu komfortam baseinā piedāvājam iegādāties ūdens sildītāju, lai ūdens vienmēr būtu silts un nebūtu diskomforta, dzērienu turētāji, kas piestiprinās pie baseina malas, izklaides laikā ar draugiem var izmantot baseina dušu! Izvēle ir liela, tik ir jāizlemj, ko gribās vislabāk. 

Rakstiet
Zvaniet