Latvian rusu

Par mums

ABC rotaļlietu (UAB „Evilsa“) darbības joma - visu veidu rotaļlietu, preču bērniem, zīdaiņiem un citu bērnu preču imports, piegāde un uzturēšana, kā arī tirdzniecība interneta veikalā.
Mūsu uzņēmums cenšas piedāvāt kvalitatīvas rotaļlietas par pieņemamu cenu ikvienam.

ABC rotaļlietu interneta veikla darbinieki vienmēr ir gatavi apmierināt visas klientu vajadzības. Speciālisti ar plašām zināšanām par jaunākajām rotaļlietu un tirgus tendencēm Jūs apkalpos sirsnīgi, laipni un profesionāli, atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums izvēlēties tieši to, kas jums interesē, atbilst jūsu cerībām un jūsu individuālajam budžetam.
ABC rotaļlietu interneta veikalā mēs rūpējamies par saviem klientiem, cenšamies piedāvāt labvēlīgus pirkšanas nosacījumus , ērtu, drošu apmaksu un preču saņemšanas veidus . Mēs sadarbojamies ar lielākajiem pārvadātājiem Latvijā, tāpēc mēs piedāvājam modernu un ātru preču piegādi tieši jums ērtā saņemšanas vietā.
Mēs nepārtraukti paplašinām savu preču klāstu, cenšoties saglabāt ļoti plašu, daudzveidīgu, konkurētspējīgu un atbilstošu produktu piedāvājumu.

Mūsu uzņēmuma vērtības - profesionalitāte, klientu vēlmju piepildīšana, savstarpēji kompromisi un sapratne, patīkams, kvalificēts un uz klientu orientēts serviss.

Mūsu misija - sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus, servisu un nemateriālo vērtību, vienmēr ņem vērā un pielāgoties klienta vajadzībām un vēlmēm

Mūsu vīzija - kļūt par vienu no lielākajiem rotaļlietu un bērnu preču piegādātājiem un importētājiem Latvijas tirgū.

Rakstiet
Zvaniet