Latvian rusu

Par mums

Uzņēmuma "ABC rotaļlietas" (UAB „Evilsa“) darbības joma ir visu veidu rotaļlietu, bērnu un zīdaiņu preču imports, piegāde un nodrošināšana, kā arī tirdzniecība interneta veikalā.
Mūsu uzņēmums cenšas piedāvāt kvalitatīvas rotaļlietas par ikvienam pieņemamu cenu.

ABC rotaļlietu interneta veikla darbinieki vienmēr ir gatavi palīdzēt realizēt visas klientu vajadzības. Speciālisti ar plašām zināšanām par jaunākajām rotaļlietām un tirgus tendencēm Jūs apkalpos sirsnīgi, laipni un profesionāli, atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums izvēlēties tieši to, kas jums interesē, atbilst jūsu cerībām un jūsu individuālajam budžetam.
ABC rotaļlietu interneta veikalā mēs rūpējamies par saviem klientiem, cenšamies piedāvāt labvēlīgus pirkšanas nosacījumus , ērtu, drošu apmaksu un preču saņemšanas veidus . Mēs sadarbojamies ar vadošajiem piegādātājiem Latvijā, tāpēc mēs spējam piedāvāt modernu un ātru preču piegādi tieši jums ērtā saņemšanas vietā.
Mēs nepārtraukti paplašinām savu preču klāstu, cenšoties saglabāt īpaši plašu, daudzveidīgu, konkurētspējīgu un atbilstošu produktu piedāvājumu.

Mūsu uzņēmuma vērtības - profesionalitāte, klientu vēlmju realizēšana, savstarpēji kompromisi un sapratne. Patīkams, kvalificēts un uz klientu orientēts apkalpošanas serviss.

Mūsu misija - sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus, servisu, kā arī pievienoto nemateriālo vērtību, vienmēr ņemt vērā un pielāgoties klienta vajadzībām un vēlmēm.

Mūsu vīzija - kļūt par vienu no lielākajiem rotaļlietu un bērnu preču piegādātājiem un importētājiem Latvijas tirgū.

Rakstiet
Zvaniet