Latvian rusu

Preču piegāde un izņemšana

6.1. Pircējam, kura samaksa par precēm pārsniedz €100, ir tiesības uz bezmaksas preču piegādi uz viņa norādīto adresi vai bezmaksas preču piegādi uz vienu no kurjeru firmas DPD sūtījumu punktiem https://www.dpd.com/lv/sakums/pickup_tikls/pickup_punktu_karte vai uz Omniva pakomātiem https://www.omniva.lv/privats/adreses.
6.1.2. Ja Jūsu pasūtījuma summa nesasniedz €100, standarta piegādes cena €3.49. Piegāde tiek veikta uz pircēja norādīto adresi visā Latvijā.
6.1.3. Ja Jūsu pasūtījuma summa nesasniedz €100, standarta piegādes cena uz DPD sūtījuma punktiem maksā €2.99. Piegāde notiek uz pircēja izvēlēto DPD sūtījumu punktu visā Latvijā. Izņemot sūtījumu, Jums ir jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam, sūtījums tiek piegādāts tikai tai personai, kuras vārds un uzvārds ir norādīts pasūtījumā. Par precēm, kas piegādātas uz nosūtīšanas punktu, tiek informēts SMS veidā. Sūtījums tiek glabāts DPD sūtījumu punktā vietā 7 kalendārās dienas.
6.1.4. Ja Jūsu pasūtījuma summa nesasniedz €100, standarta piegādes cena uz Omniva pakomātiem ir €2.49. Piegāde notiek uz pircēja izvēlēto Omniva pakomātu visā Latvijā. Par preču piegādi uz pakomātu, tiek informēts ar SMS īsziņu, kurā norādīts pakomāta durvju kods, kas nepieciešams pakomāta nodalījuma atvēršanai. Sūtījums tiek glabāts Omniva pakomātā 7 kalendārās dienas.
6.2. Pircējs, izvēloties piegādes pakalpojumu pasūtīšanas laikā, apņemas norādīt precīzu preču piegādes vietu.
6.3. Pircējs apņemas preces pieņemt pats. Gadījumā, ja Pircējs pats nevar preces pieņemt un preces tiek piegādātas uz norādīto adresi, Pircējs nav tiesīgs izvirzīt pretenzijas Pārdevējam par preču piegādi nepareizam subjektam.
6.4. Visas preces piegādā «DPD» un «Omniva LV» uz adresi, kas norādīta Jūsu pasūtījuma informācijā.
​6.5. Sūtījumi klientiem tiek piegādāti darba dienās ar trim intervāliem Jūsu komfortam. Piegādes laiks ir no 8:00 līdz 17:00.
6.6. Nav iespējams norādīt konkrētas stundas, kad pasūtījums tiek piegādāts ar kurjera palīdzību
6.7. Provizoriskais piegādes laiks dienās ir norādīts katras preces aprakstā.
6.8. Pārdevējs piegādā preces Pircējam 7 darba dienu laikā. Šie nosacījumi ir provizoriski, turklāt neattiecas uz gadījumiem, kad nepieciešamās preces neatrodas Pārdevēja noliktavā un Pircējs tiek informēts par pasūtīto preču trūkumu. Tajā pašā laikā Pircējs piekrīt, ka izņēmuma gadījumos preču piegāde var kavēties neparedzētu apstākļu dēļ, kurus Pārdevējs nevar ietekmēt. Šajā gadījumā Pārdevējs apņemas nekavējoties sazināties ar Pircēju un vienoties par piegādes noteikumiem.
6.8.1. Preces pārdevēja noliktavā pircējam pēc pasūtījuma apmaksas tiek izsūtītas tajā pašā darba dienā. Tas ir spēkā, ja pasūtījums ir izveidots pirms pulksten 15:00, kad preces tiek piegādātas no noliktavas kurjerdienestam. Pasūtījumi, kas iesniegti pēc šī termiņa, tiks apstrādāti nākamajā darba dienā. Veiksmīgi nosūtot preces, pircējs tiek informēts ar automātisku ziņojumu pa e-pastu un īsziņā. Preces tiek piegādātas nākamajā darba dienā tikai ar šādiem nosacījumiem:
6.8.1.1. Pasūtījums tiek izveidots līdz darba dienai plkst.15:00 un tiek nekavējoties apmaksāts ar bankas pārskaitījumu vai tiešu bankas pārskaitījumu sistēmā;
6.8.1.2. Pasūtījums tiek noformēts darba dienās līdz pulksten 15:00, un tiek izvēlēts maksājuma veids ar skaidru naudu vai ar karti kurjeram;
6.8.1.3. Pasūtītās preces atrodas pārdevēja noliktavā, jebkurā citā gadījumā tiek piemēroti parastie piegādes noteikumi;
6.8.2. Ja pasūtījums tiek noformēts līdz 15:00 darba dienās, bet maksājums tiek veikts vēlāk, izmantojot bankas pārskaitījumu vai tiešo maksājumu sistēmu, pasūtījuma nosūtīšana tiek atlikta uz nākamo darba dienu, saņemšanas termiņš tiek atlikts par divām darba dienām.
6.8.4. Visi maksājumi, kas veikti par pasūtījumu pēc pulksten 15:00, darba dienās vai jebkurā laikā, kas nav darba dienās, atliek pasūtījuma nosūtīšanas termiņu uz nākamo darba dienu.
6.9. Kad preces tiek piegādātas no noliktavām ārvalstīs, piegāde var aizņemt apmēram 8-15 darba dienas.
6.10. Ja prece tiek piegādāta pēc individuāla pasūtījuma, tiek piemēroti individuāli saskaņoti piegādes nosacījumi, bet maksimālais piegādes laiks nepārsniedz 3-4 nedēļas. Atsevišķu preču piegādes laiki var atšķirties. Provizoriskais termiņš ir norādīts katras preces kartē.
6.11. Pasūtītās preces vienmēr tiek piegādātas vienā sūtījumā, un Pircējs tiek individuāli informēts par dažādu preču piegādes laikiem. Pasūtītās vairākas preces pēc klienta pieprasījuma var piegādāt atsevišķos sūtījumos par papildu standarta piegādes maksu saskaņā ar šo noteikumu 6. punktu.
6.12. Visos gadījumos Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču piegādes noteikumu pārkāpšanu, ja preces netiek piegādātas Pircējam vai netiek piegādātas savlaicīgi Pircēja vainas dēļ vai tādu apstākļu dēļ, kurus Pārdevējs nevar ietekmēt.
6.13. Preču piegādes laikā jums jāpārbauda sūtījuma ārējais stāvoklis, kamēr kurjers vēl nav devies prom. Ja tiek novēroti vismazākie sūtījuma pārkāpumi, nepieciešams rakstīt komentārus par sūtījuma pārkāpumiem vai atteikties pieņemt sūtījumu.
6.14. Pieņemot sūtījumu un parakstot manifestu bez komentāriem, sūtījums tiek uzskatīts par kvalitatīvu, tādā gadījumā pretenzijas par preču ārējiem bojājumiem vairs netiks pieņemtas. Jebkurā gadījumā produkta garantijas saistības paliek spēkā.
6.15. Pircējam visos gadījumos nekavējoties jāinformē Pārdevējs, ja sūtījums tiek uzrādīts bojātā iepakojumā, ja sūtījumā ir nepasūtītas preces vai to nepareizs daudzums, nepilnīga preču komplektācija.
6.16. Visos gadījumos, ja pircējs piegādes laikā pamana kādus bojājumus iesaiņojumam, viņam kurjera sniegtajā piegādes dokumentā ir jānorāda savas piezīmes vai jāsastāda atsevišķs ziņojums par šiem bojājumiem. Pircējam tas jādara kurjera klātbūtnē. To nedarot, Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības pret Pircēju par preču bojājumiem, kas saistīti ar iesaiņojuma bojājumiem, ko Pircējs nenorādīja kurjera piegādes dokumentā.
6.17. Par preču piegādi ārpus Latvijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@abcrotallietas.lv par piegādes noteikumiem un cenu, mēs sazināsimies ar Jums personīgi.
6.18. Standarta piegādes cena nav spēkā, ja preču svars pārsniedz 30 kg. Piegādājot šādu produktu, mēs ar Jums sazināsimies personīgi.

Rakstiet
Zvaniet